Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio FaceBook FaceBook account

Kilka słów na powitanie

Opublikowano dnia: 23 marca 2017


Krótki wstęp

Witam Ciebie czytelniku na moim blogu. Nazywam się Michał, mam 21 lat. Będę się z tobą dzielił swoimi doświadczeniami oraz wiedzą związaną z grafiką komputerową. Najbardziej będę skupiał swoją uwagę na tematach związanych pośrednio jak i bezpośrednio z projektowaniem logo oraz z identyfikacją wizualną ale nie wykluczam poruszenia innych, ciekawych tematów w przyszłości. Postaram się zamieszczać tutaj jedynie wartościowe treści.

Skąd ten pomysł?

Grafiką zajmuję się od dziecka. Zawsze lubiłem coś tworzyć. Na początku bawiłem się grafiką trójwymiarową, potem poznając jej inne dziedziny zrozumiałem, że to co chcę naprawdę robić to kreowanie tożsamości marki. Mimo młodego wieku mam za sobą długą drogę oraz spory warsztat. Z chęcią uczę się nowych rzeczy i rozwijam swoje umiejętności. Uważam, że przyszedł czas na pewny krok. Dlatego postanowiłem założyć tego bloga.

Sam zbudowałem tą stronę, więc jeśli masz jakieś uwagi co do działania strony lub ewentualnych błędów to skontaktuj się ze mną. To tyle na początek. Jeśli chcesz być na bieżąco to śledź mojego fanpage’a na facebooku tutaj.