Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account

Usługi

Tworzenie kroju pisma

Jako grafik-freelancer świadczę usługę tworzenia krojów pisma na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Służę wsparciem każdemu, kto chce zainwestować w niepowtarzalne, schludne i przygotowane na indywidualne zamówienie fonty. Ich zastosowanie wyróżnia każdy komunikat niezależnie od jego charakteru. Podejmuję się oryginalnych koncepcji typograficznych bez względu na przeznaczenie – oferuję projektowanie krojów pisma na potrzeby materiałów zarówno marketingowych, jak i czysto informacyjnych.

tworzenie kroju pisma

Wyróżnij się dzięki niepowtarzalnemu krojowi pisma

Czcionka jest formą języka pisanego, czyli podstawowego sposobu komunikacji. To, jak się prezentuje, wpływa na odbiór nadawanych za jej pomocą komunikatów, co ma szczególnie istotne znaczenie w działalności biznesowej. Aby osiągnąć interesujący efekt wizualny, warto zlecić jej wykonanie od podstaw, w czym specjalizuję się jako grafik-freelancer. Tworzenie kroju pisma rozpoczynam od dokładnej analizy potrzeb klienta, które określam na podstawie dostarczonego przeze mnie i wypełnionego przez niego briefu. Przy projektowaniu biorę pod uwagę także przeznaczenie czcionek, tak aby dobrze prezentowały się wszędzie tam, gdzie będą wykorzystywane.

Nowoczesne kroje pisma na dowolne potrzeby

Dostarczam czcionki odpowiadające współczesnym standardom typograficznym i jednocześnie w stu procentach dopasowane do planowanego zastosowania. Oferuję projektowanie form spójnych z identyfikacją wizualną i strategią rynkową marek, na których potrzeby pracuję. A tych było i jest wiele, bo tworzenie krojów pisma to moja specjalność od ponad 10 lat – właśnie tyle czasu działam jako grafik freelancer.

Proponuję wsparcie:

  • firmom,
  • osobom indywidualnym,
  • instytucjom,
  • organizacjom

…i każdemu, kto chce zainwestować w profesjonalne i oryginalne koncepcje typograficzne.

Projektowanie krojów pisma

Korzystanie z powszechnie używanych, powtarzalnych czcionek jest mało profesjonalne. Poza tym samo znalezienie odpowiedniej formy, która będzie dobrze dopasowana do określonych potrzeb, to już trudne zadanie. Problemy te zupełnie znikają przy zleceniu tworzenia krojów pisma od podstaw, ponieważ wówczas jest ono w pełni unikalne i doskonale odpowiada planowanemu zastosowaniu oraz specyfice projektów, z myślą o których powstaje. Właśnie na takie rezultaty można liczyć, podejmując ze mną współpracę.

Kontakt:

 design@michalpieczynski.pl 

  +48 574 503 074