Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account

Usługi

Projektowanie logo i wizytówek

Wśród wszystkich graficznych elementów identyfikacji wizualnej, którymi posługują się marki w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej i informacyjnej, znajdują się wizytówki i logo. Od ich jakości i atrakcyjności w dużym stopniu zależy wizerunek postrzeganie firmy, produktu czy usługi, dlatego warto zlecić projektowanie tych ważnych elementów doświadczonemu grafikowi. Ponieważ jako freelancer zajmuję się tym od ponad 10 lat, mogę zagwarantować kompleksowe i profesjonalne wsparcie, dostarczając gotowe do użycia, oryginalne, spójne i skuteczne koncepcje wizualne.

Projektowanie logo

Logo firmy - projektowanie

Oto część przykładowych materiałów, na których umieszcza się logo firmy:

  • opakowania,
  • dokumenty,
  • ubrania,
  • bannery,
  • foldery reklamowe,
  • wizytówki.

Jako osoba odpowiedzialna za projektowanie tego elementu graficznego zdaję sobie sprawę z jego znaczenia, dlatego podczas realizacji zleceń przykładam szczególną wagę nawet do najmniejszych detali.

Dążę do tego, żeby tworzyć interesujące wizualnie i oryginalne, a zarazem proste projekty, które kojarzą się z daną marką czy firmą. Staram się, aby logo dało się łatwo zapamiętać, a jego założenia były spójne z wizerunkiem przedsiębiorstw, produktów, usług. Aby osiągnąć zamierzony efekt, dokładnie analizuję ich specyfikę, wymagania klienta i grupę docelową, z myślą o której powstały. Dysponując informacjami na ten temat, mogę stworzyć pasującą pod każdym względem koncepcję wspomagającą budowę pożądanego wizerunku.

Projektowanie atrakcyjnych logo firm, produktów i usług

Zdaję sobie sprawę z tego, że logo pojawia się w wielu miejscach i na różnych nośnikach, dlatego podczas projektowania uwzględniam uniwersalność jego zastosowania. Tworzę znaki graficzne, które dobrze prezentują się w rozmaitych rozdzielczościach i zawsze pozostają schludne, czytelne oraz zgodne ze specyfiką marki. Odpowiadam za dobór:

  • kolorystyki,
  • czcionki,
  • stylistyki,

a także innych elementów designu również pod kątem charakterystyki branży oraz standardów i wymagań rynkowych. Moim celem jest projektowanie ponadczasowego logo firmy, produktu czy usługi, które pozostaje atrakcyjne pomimo upływu lat.

Projektowanie wizytówek

Tworząc koncepcje graficzne wizytówek, podporządkowuje je dobremu pierwszemu wrażeniu, które mają wywołać. Oferuję projektowanie schludnych i czytelnych materiałów zachęcających do kontaktu i wspomagających budowę oczekiwanego wizerunku. Równie duży nacisk kładę na spójność wizualną z pozostałymi elementami identyfikacji oraz specyfiką marki. Pod tym kątem dobieram stylistykę, czcionki i barwy wizytówek, których projektowanie proponuję.

Realizuję zamówienia niezależnie od zleconego rozmiaru – oferuję zarówno standardowe, jak i bardziej nietypowe, rzadziej spotykane formaty. Każdy projekt zawiera wszystkie niezbędne i czytelnie rozmieszczone dane kontaktowe, które pozwalają na rozpoznanie i zlokalizowanie przedsiębiorstwa, organizacji czy osoby. Moim celem jest tworzenie atrakcyjnych wizualnie, przejrzystych i zarazem użytecznych koncepcji odpowiadających wymaganiom firmy, która zleca projektowanie wizytówek czy logo.

Kontakt:

 design@michalpieczynski.pl 

  +48 574 503 074