Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account

Usługi

Przygotowanie materiałów do druku

Moja oferta obejmuje projektowanie materiałów przeznaczonych do wszelkiego rodzaju druku. Odpowiadam za przygotowanie graficzne na potrzeby kampanii reklamowych i informacyjnych w prasie, a także z myślą o projektach własnych klienta w rodzaju:

  • ulotek,
  • wizytówek,
  • banerów,
  • katalogów,
  • folderów,
  • plakatów,
  • kalendarzy,
  • teczek

Projektowanie grafiki i materiałów do druku

…i innych materiałów wykorzystywanych w szeroko pojętej komunikacji biznesowej, a także organizacyjnej i instytucjonalnej. Specjalizuję się w przygotowywaniu do druku grafik o dowolnych wymiarach i niezależnie od tematyki. Pozostaję do dyspozycji bez względu na charakter i skalę projektu – podejmuję współpracę zarówno z osobami indywidualnymi i niewielkimi firmami, jak i dużymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami.

Projektowanie grafiki do druku

Pracę rozpoczynam od poznania oczekiwań i potrzeb klienta oraz dokładnej analizy specyfiki zlecenia. Na każdym etapie realizacji zamówienia staram się w jak największym stopniu dopasować tworzone koncepcje do tematyki i nośnika powstających grafik. Ważnym czynnikiem, który uwzględniam w trakcie projektowania materiałów graficznych do druku, jest także charakterystyka grupy docelowej, do której są kierowane. Precyzyjnie określam jej cechy i potrzeby, aby gotowe grafiki w jak największym zakresie do nich trafiały. W równym stopniu dążę do tego, żeby były maksymalnie spójne, a zarazem zachęcające i profesjonalne.

W zależności od oczekiwań klienta w ramach przygotowania materiałów mogę samodzielnie dobrać wszelkie elementy, jak kolorystyka, typografia czy wymiary, jak i kierować się wskazanymi z góry wytycznymi. Wszystkie podejmowane działania i wdrażane koncepcje konsultuję na bieżąco z klientem, który ma stały wgląd w postępy nad pracami. Jeśli sobie życzy, prezentuję własne sugestie graficzne i pomysły na wykonanie danego projektu, starając się wnieść do niego maksimum świeżości, kreatywności i pomysłowości.

Kompleksowe projektowanie materiałów graficznych od A do Z

Projektowanie materiałów graficznych

Moją specjalnością od 10 lat jest projektowanie grafiki do druku zgodnie z obowiązującymi w poligrafii, najnowocześniejszymi standardami i z uwzględnieniem wymagań najróżniejszych urządzeń. Korzystam z odpowiednio dobranych narzędzi – profesjonalnego oprogramowania, które pozwala na tworzenie zaawansowanych i odpowiadających dowolnym wymaganiom koncepcji wizualnych. Odpowiadam za całościowe przygotowanie materiałów przeznaczonych do druku, począwszy od pierwszych koncepcji, poprzez projektowanie grafiki, skończywszy na składzie i dostarczaniu gotowych plików. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Kontakt:

 design@michalpieczynski.pl 

  +48 574 503 074