Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account

Usługi

Projektowanie materiałów reklamowych

Jako grafik-freelancer zajmuję się tworzeniem materiałów reklamowych w ramach współpracy z klientami indywidualnymi, biznesowymi i instytucjonalnymi. Pozostaję do dyspozycji niezależnie od specyfiki i skali zlecenia – specjalizuję się w m.in. projektowaniu logo dla małych firm usługowych i rzemieślniczych, a także kompleksowych identyfikacji wizualnych dla dużych przedsiębiorstw, urzędów czy organizacji. Dysponuję 10-letnim doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami, które pozwalają na sprawną realizację atrakcyjnych, skutecznych i spełniających wymagania zamawiającego projektów.

Projektowanie materiałów reklamowych

Jakie materiały reklamowe projektuję

Świadczone przeze mnie usługi obejmują tworzenie, m.in.:

  • logo
  • ulotek
  • banerów
  • krojów pisma,
  • systemów identyfikacji wizualnej

…i wszelkich innych materiałów wykorzystywanych w celach marketingowych i informacyjnych.

Każde zlecenie realizuję w sposób indywidualny. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizuję oczekiwania i wytyczne klienta. Biorę pod uwagę m.in. charakterystykę prowadzonej przez niego działalności, formę ekspozycji i funkcję, jaką mają spełniać materiały reklamowe, których projektowanie oferuję. W zależności od indywidualnych potrzeb zamawiającego jestem otwarty na propozycje i sugestie lub od A do Z, samodzielnie opracowuję koncepcję działania, stylistykę i charakterystykę projektów.

Projektowanie skutecznych i atrakcyjnych materiałów reklamowych

Moim celem jest projektowanie materiałów reklamowych, które spełniają określone zadanie – wzmacniają markę, budują wizerunek, dostarczają czytelnych danych albo wspomagają sprzedaż dowolnego rodzaju produktów i usług. O ile takie są założenia, tworzę koncepcje zapadające w pamięci, zwracające na siebie uwagę i przyciągające odbiorców, a także innego rodzaju komunikaty o zdecydowanie bardziej informacyjnym charakterze, np. na potrzeby instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Oferuję projektowanie materiałów reklamowych zarówno do druku, jak i mediów.

Podczas pracy kładę nacisk na oryginalność, atrakcyjny design i dopasowanie koncepcji do specyfiki działalności klienta, jednak w równie dużym stopniu dbam o profesjonalną komunikację. Na każdym etapie współpracy dokładnie tłumaczę swoje pomysły i odpowiadam na wszelkie pytania oraz wątpliwości zleceniodawcy. Zapewniam jasne, uczciwe i korzystne finansowo warunki oraz terminowość realizacji zamówień. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy w zakresie projektowania materiałów reklamowych.

Kontakt:

 design@michalpieczynski.pl 

  +48 574 503 074