Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Identyfikacja wizualna

Świadczone przez mnie usługi obejmują identyfikację wizualną firmy i marki. Zajmuję się projektowaniem całościowych koncepcji graficznych, które są podstawowym narzędziem komunikacyjnym i marketingowym we wszelkiego rodzaju działaniach promocyjnych i informacyjnych. Podejmuję się tworzenia wszystkich elementów składających się na identyfikację wizualną firmy, jak np. logo, ściśle dostosowując ich charakter i rodzaj pod kątem potrzeb zleceniodawcy i specyfiki jego marki. Posiadam doświadczeniem we współpracy zarówno z małymi, lokalnymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami z wielu sektorów gospodarki, dlatego mogę zapewnić wsparcie przy każdym projekcie w ramach atrakcyjnego cennika.

  • identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna firmy

Moim zadaniem jest tworzenie koncepcji ściśle dopasowanych do firmy klienta – branży, charakterystyki oferowanych produktów czy usług i specyfiki grupy docelowej, do której są one skierowane. W ramach współpracy zajmuję się wykonywaniem takich elementów graficznych, jak m.in.:

  • logo
  • kroje pisma
  • kolorystyka
  • wizytówki
  • materiały dla projektantów i do druku
  • design wnętrz
  • wzory i symbole firmowe

W zależności od wymagań klienta identyfikacja wizualna firmy może zawierać tylko niektóre z powyżej wskazanych lub jeszcze więcej dodatkowych elementów graficznych od ilości tych elementów będzie zależała cena identyfikacji wizualnej.

Identyfikacja wizualna marki

Poza tworzeniem koncepcji na zlecenie przedsiębiorstw oferuję także projektowanie logo, wzorów, symboli i innych części składowych identyfikacji wizualnej z myślą o markach. Dostarczam projekty na potrzeby kampanii reklamowych produktów i usług niezależnie od ich rodzaju i grupy docelowej, do której są skierowane. Tworzę atrakcyjnie wyglądające, zwracające na siebie uwagę, profesjonalne i wspomagające sprzedaż koncepcje. Proponuję korzystny cennik i uczciwe warunki współpracy. Identyfikacja wizualna marki zawierająca zapadające w pamięci logo i inne przyciągające wzrok elementy graficzne jest niezbędna z punktu widzenia skuteczności kampanii reklamowych, dlatego warto ją powierzyć profesjonaliście.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Podczas tworzenia projektów kładę szczególny nacisk na ich czytelność, oryginalność i przede wszystkim zgodność z wizerunkiem firmy bądź marki, dla której realizuję zlecenie. Za zadanie stawiam sobie dostarczanie spójnych i atrakcyjnych koncepcji wzbudzających u odbiorców pożądane, współgrające z założeniami kampanii bądź kreacją firmy skojarzenia i emocje. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić cennik i szczegóły współpracy obejmującej projektowanie identyfikacji wizualnej marki.