Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account

Usługi

Identyfikacja wizualna

Świadczone przez mnie usługi obejmują identyfikację wizualną firmy i marki. Zajmuję się projektowaniem całościowych koncepcji graficznych, które są podstawowym narzędziem komunikacyjnym i marketingowym we wszelkiego rodzaju działaniach promocyjnych i informacyjnych. Podejmuję się tworzenia wszystkich elementów składających się na identyfikację wizualną firmy, jak np. logo, ściśle dostosowując ich charakter i rodzaj pod kątem potrzeb zleceniodawcy i specyfiki jego marki. Posiadam doświadczeniem we współpracy zarówno z małymi, lokalnymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami z wielu sektorów gospodarki, dlatego mogę zapewnić wsparcie przy każdym projekcie w ramach atrakcyjnego cennika.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna firmy

Moim zadaniem jest tworzenie koncepcji ściśle dopasowanych do firmy klienta – branży, charakterystyki oferowanych produktów czy usług i specyfiki grupy docelowej, do której są one skierowane. W ramach współpracy zajmuję się wykonywaniem takich elementów graficznych, jak m.in.:

  • logo,
  • kroje pisma,
  • kolorystyka,
  • wizytówki,
  • materiały dla projektantów i do druku,
  • design wnętrz,
  • wzory i symbole firmowe

W zależności od wymagań klienta identyfikacja wizualna firmy może zawierać tylko niektóre z powyżej wskazanych lub jeszcze więcej dodatkowych elementów graficznych w ramach ustalonego cennika.

Identyfikacja wizualna marki

Poza tworzeniem koncepcji na zlecenie przedsiębiorstw oferuję także projektowanie logo, wzorów, symboli i innych części składowych identyfikacji wizualnej z myślą o markach. Dostarczam projekty na potrzeby kampanii reklamowych produktów i usług niezależnie od ich rodzaju i grupy docelowej, do której są skierowane. Tworzę atrakcyjnie wyglądające, zwracające na siebie uwagę, profesjonalne i wspomagające sprzedaż koncepcje. Proponuję korzystny cennik i uczciwe warunki współpracy. Identyfikacja wizualna marki zawierająca zapadające w pamięci logo i inne przyciągające wzrok elementy graficzne jest niezbędna z punktu widzenia skuteczności kampanii reklamowych, dlatego warto ją powierzyć profesjonaliście.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Podczas tworzenia projektów kładę szczególny nacisk na ich czytelność, oryginalność i przede wszystkim zgodność z wizerunkiem firmy bądź marki, dla której realizuję zlecenie. Za zadanie stawiam sobie dostarczanie spójnych i atrakcyjnych koncepcji wzbudzających u odbiorców pożądane, współgrające z założeniami kampanii bądź kreacją firmy skojarzenia i emocje. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić cennik i szczegóły współpracy obejmującej projektowanie identyfikacji wizualnej marki.

Kontakt:

 design@michalpieczynski.pl 

  +48 574 503 074