Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Portfolio graficzne

Witam Cie na stronie z moimi pracami. Mam za sobą sporo wykonanych projektów, które robiłem tylko po to, żeby szlifować swoje umiejętności oraz rozbudowywać swoje portfolio graficzne. Poniżej zobaczysz selekcję prac, z których jestem najbardziej zadowolony od 12 lat projektowania oraz mockupy i fonty na sprzedaż. Zwróć uwagę na opisy moich projektów. Najbardziej skupiam się na tworzeniu logo i zawsze staram się myśleć po za pudełkiem. Po latach eksperymentowania potrafię się odnaleźć w różnych stylach, aczkolwiek moim głównym stylem projektowym jest styl minimalistyczny. Gdy już obejrzysz moje najlepsze prace i to cię nie przekonuje to koniecznie sprawdź mojego dribbbla oraz behance:

PORTFOLIO DRIBBBLE PORTFOLIO BEHANCE

Kategorie portfolio:

Główne projekty logo Monogramy Identyfikacja wizualna Wizytówki Etykiety i opakowania Modele 3D Grafiki na sprzedaż

Identyfikacja wizualna

 • identyfikacja wizualna calling secure

  Identyfikacja wizualna dla Call Secured

Projekty wizytówek

 • wizytówka personalna

  Wizytówka personalna - projekt

  wizytówka czerwona

  Projekt wizytówki dla baru z sushi

  wizytówka gloria

  Projekt wizytówki dla sali baletowej Gloria

Projekty etykiet, opakowań

 • astela projekt etykiety piwa

  Astela - projekt etykiety puszki piwa

Modele 3D

 • opel omega b fl 3d

  Opel omega B fl 1999r. 3D model

Grafiki na sprzedaż

Tanie fonty na sprzedaż

Oprócz projektowania logo interesuje się również tworzeniem własnej typografii. Poniżej znajdują się zaprojektowane przeze mnie, unikalne fonty oraz kroje pism na sprzedaż. Zachęcam cię do sprawdzenia mojej skromnej kolekcji, może znajdziesz tutaj coś dla siebie. Większość krojów pism dostępna w formacie .ttf,otf, oraz niektóre tylko w formacie .eps. Klikając w zdjęcie przechodzisz do mojego sklepu na creativemarket.com.

Mockupy dla projektantów na sprzedaż

Jeżeli już tutaj jesteś, to może skusisz się na jakiś mockup? Dodatkowo zajmuje sie tworzeniem mockupów dla innych projektantów. Z czasem lista dostępnych mockupów będzie rosła. Więcej mockupów znajdziesz w moim sklepie na creativemarket.com.