Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Projektowanie logo firmy


Projektowanie logotypu firmy od podstaw

Wierzę, że dobre logo powinno przede wszystkim wyróżnić twoją firmę czy markę na tle konkurencji. Mam głowę pełną kreatywnych rozwiązań i z chęcią doradzę Tobie odpowiednie rozwiązanie. Gwarantuje tobie oryginalny, nie przeciętny pomysł na logotyp dla twojej firmy. Moja kreatywność była rozwijana latami i nadal mam głowę pełną pomysłów i patentów, które pozwalają mi realizować najtrudniejsze zlecenia oraz spełniać oczekiwania bardziej wymagających klientów. Więc jeśli masz wysokie wymagania co do stylistyki oraz jakości to jesteś na właściwej stronie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym jak wygląda proces projektowania logo w skrócie to koniecznie sprawdź wpis na moim blogu.

  • szkice logo
PROCES PROJEKTOWANIA LOGO

Unikalne logo firmowe

Wśród wszystkich graficznych elementów identyfikacji wizualnej, którymi posługują się marki w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej i informacyjnej duże znaczenie ma logo. To od tego elementu zależy pierwsze wrażenie jakie nasza firma zrobi na potencjalnym kliencie.

Przekładam zdobyte doświadczenie oraz umiejętności na to aby tworzyć interesujące wizualnie i oryginalne, a zarazem proste projekty, które kojarzą się z daną marką czy firmą. Staram się przedstawiać jedynie najlepsze pomysły, które pozostawią twoją konkurencję z tyłu. Aby osiągnąć zamierzony efekt, dokładnie analizuję wymagania klienta i grupę docelową. Dysponując informacjami na ten temat, mogę stworzyć pasującą pod każdym względem koncepcję wspomagającą budowę pożądanego wizerunku. Potrafię wymyślić coś co jest oryginalne mimo tego że projektów logo, które są już wymyślone jest naprawdę dużo. Ta zdolność nie jest łatwa i wymaga dokładnego rozeznania na temat potrzeb klienta oraz zbadania rynku.

Elastyczny projekt spełniający twoje oczekiwania

Zdaję sobie sprawę z tego, że logo pojawia się w wielu miejscach i na różnych nośnikach, dlatego podczas projektowania uwzględniam uniwersalność jego zastosowania. Tworzę znaki graficzne, które dobrze prezentują się w rozmaitych rozdzielczościach i zawsze pozostają schludne, czytelne oraz zgodne ze specyfiką marki. Odpowiadam za dobór:

  • kolorystyki
  • kroju pisma
  • stylistyki

Projektowanie logo - oferta

Gwarantuję zastosować jedynie najlepsze rozwiązania. Zależy mi na tym, aby efekt końcowy mojej pracy wnosił najwyższą wartość dla twojego biznesu. Widzę w tym również pasję nie tylko pieniądze. Z doświadcznia wiem co może zadziałać dla Ciebie, jeśli kompletnie nie masz pomysłu na logo. A jeśli masz wstępny zamysł to też z pewnością sobie poradzę.

Oferuję 3 pakiety jeśli chodzi o projektowanie logo:

  • Pakiet podstawowy (2 wstępne koncepcje logo)
  • Pakiet średni (3 wstępne koncepcje logo)
  • Pakiet premium (4 wstępne koncepcje logo)

W następnym etapie, ze wszystkich koncepcji wybierasz jedną, która najbardziej przypada ci do gustu. Do wybranej propozycji logo dopuszcza się drobne poprawki. Cena za logo jest ustalana indywidualnie w zależności od branży w której działasz. Zapraszam do kontaktu po darmową wycenę projektu. Jeśli nie wiesz jak przygotować brief kreatywny to poniżej masz link.


CHCĘ DARMOWĄ WYCENĘ JAK PRZYGOTOWAĆ BRIEF