Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Projektowanie logo firmy


  • projektowanie logo

Logo - jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej

Logo to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o kreowanie tożsamości marki. Dobrze jest powierzyć zadanie tworzenia logo profesjonaliście. Ten element ma realny wpływ na zrobienie pierwszego wrażenia na twoich potencjalnych klientach. Dlatego warto skupić się na logo na samym początku procesu projektowania komunikacji wizualnej naszej marki.

  • projektowanie logo firmy

Zaprojektuje idealne logo dla twojej firmy od podstaw

Wierzę, że dobre logo powinno przede wszystkim być proste oraz wyróżnić twoją markę na tle konkurencji. Dzięki mojemu doświadczeniu wiem, jak rozmawiać z klientem i jak zaprojektować logo, które komunikuje sobą jakiś niebanalny przekaz w jak najprostszej formie (minimalizm). Gwarantuje dostarczyć ci coś więcej, to znaczy oryginalny, nie przeciętny pomysł na logotyp dla twojej firmy. Moja kreatywność była rozwijana latami i nadal mam głowę pełną pomysłów i patentów, które pozwalają mi realizować najtrudniejsze zlecenia oraz spełniać oczekiwania bardziej wymagających klientów. Więc jeśli masz wysokie wymagania co do stylistyki oraz jakości to jesteś na właściwej stronie.

Tworzenie logo zaczynam od analizy wymagań oraz wytycznych klienta. Badam grupę docelową oraz konkurencję. Wiedząc więcej na temat współpracy, jestem w stanie przedstawić propozycje logo, które zostawiają twoją konkurencję z tyłu, uwzględniając takie elementy jak typografię, kolor, pomysł na logo. Zawsze myślę poza schematami oraz mam wielką pasję w tym, co robię. Dlatego możesz mi zaufać. Zależy mi na jak najlepszym efekcie końcowym naszej współpracy i zawsze daje z siebie 100%. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak wygląda proces projektowania logo w skrócie to koniecznie sprawdź wpis na moim blogu, klikając poniżej.

PROCES PROJEKTOWANIA LOGO
  • logo firmowe

Unikalne logo firmowe

Wśród wszystkich graficznych elementów identyfikacji wizualnej, którymi posługują się marki w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej i informacyjnej duże znaczenie ma logo. Logo firmowe - to od tego elementu zależy pierwsze wrażenie, jakie nasza firma zrobi na potencjalnym kliencie.

Przekładam zdobyte doświadczenie oraz umiejętności na to, aby tworzyć interesujące wizualnie i oryginalne, a zarazem proste projekty, które kojarzą się z daną marką czy firmą. Staram się przedstawiać jedynie najlepsze pomysły, które pozostawią twoją konkurencję z tyłu. Aby osiągnąć zamierzony efekt, dokładnie analizuję wymagania klienta i grupę docelową. Dysponując informacjami na ten temat, mogę stworzyć pasującą pod każdym względem koncepcję wspomagającą budowę pożądanego wizerunku. Potrafię wymyślić coś, co jest oryginalne mimo tego że projektów logo, które są już wymyślone, jest naprawdę dużo. Ta zdolność nie jest łatwa i wymaga dokładnego rozeznania na temat potrzeb klienta oraz zbadania rynku.

  • kolorystyka logo

Profesjonalny, elastyczny projekt spełniający twoje oczekiwania

Jako doświadczony projektant, zdaję sobie sprawę z tego, że logo pojawia się w wielu miejscach i na różnych nośnikach, dlatego podczas projektowania uwzględniam uniwersalność jego zastosowania. Tworzę znaki graficzne, które dobrze prezentują się w rozmaitych rozdzielczościach i zawsze pozostają schludne, czytelne oraz zgodne ze specyfiką marki. Odpowiadam za dobór:

  • kolorystyki
  • kroju pisma (czcionki)
  • stylistyki

Projektowanie logo - oferta

Oferuję 3 pakiety, jeśli chodzi o tworzenie logo:

  • Pakiet podstawowy (2 wstępne koncepcje logo)
  • Pakiet średni (3 wstępne koncepcje logo, najczęściej wybierany)
  • Pakiet premium (4 wstępne koncepcje logo)

W następnym etapie, ze wszystkich koncepcji wybierasz jedną, która najbardziej przypada ci do gustu. Do wybranej propozycji logo dopuszcza się drobne poprawki, uwzględniając uwagi klienta. Czas realizacji zlecenia na logo to od 5 do maksymalnie 10 dni zależnie od wybranego pakietu. Pod koniec współpracy otrzymujesz logo w wersji wektorowej przygotowanej do druku w formacie .CDR, .EPS, .PDF (wersje CMYK oraz RGB) oraz pliki .PNG z przezroczystością do internetu. Ewentualnie inne pliki na życzenie klienta.

Projektowanie logo - cena

Cena projektu logo jest ustalana indywidualnie w zależności od branży, w której działasz. Zapraszam do kontaktu po darmową wycenę projektu. Jeśli nie wiesz, jak przygotować brief kreatywny to poniżej masz link.


CHCĘ DARMOWĄ WYCENĘ JAK PRZYGOTOWAĆ BRIEF