Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Projektowanie logo Szczecin


  • numer jeden

Logo jako najważniejszy element twojej marki

Logo to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o kreowanie tożsamości marki. Dobrze jest powierzyć zadanie tworzenia logo profesjonaliście. Ten element ma realny wpływ na zrobienie pierwszego wrażenia na twoich potencjalnych klientach. Dlatego warto skupić się na logo na samym początku procesu projektowania komunikacji wizualnej naszej marki.


  • szkice logo

Projektowanie logo od podstaw

Zaprojektuje logo twojej firmy od zera. Projektowaniem logotypów zajmuje się już od 12 lat. Udane logo powinno sprawiać dobre pierwsze wrażenie oraz wyróżniać Cię spośród twoich konkurentów. Po wielu latach projektowania wiem jak podejść do tematu, w taki sposób, żeby projekt logo spełniał te warunki oraz zaskoczył pozytywnie twoich odbiorców. Logo to coś więcej niż pusty znak graficzny. Logo jest pierwszym elementem, który należy zaprojektować, jeżeli chodzi o identyfikacje wizualną firmy.

  • logosy

Profesjonalne logo dla firm

Projektowanie logotypu zaczynam od analizy wymagań oraz wytycznych klienta. Badam grupę docelową oraz konkurencję. Wiedząc więcej na temat współpracy jestem w stanie przedstawić propozycje logo, które zostawiają twoją konkurencję z tyłu, uwzględniając takie elementy jak typografię, kolor, pomysł na logo. Zawsze myślę poza schematami oraz mam wielką pasję w tym co robię. Dlatego możesz mi zaufać. Zależy mi na jak najlepszym efekcie końcowym naszej współpracy i zawsze daje z siebie 100%. Jeżeli same logo to dla Ciebie za mało to świadczę jeszcze kompleksowe usługi związane z identyfikacją wizualną firmy. Może potrzebujesz akurat kogoś kto zaprojektuje tobie papier firmowy oraz wizytówki. Zapraszam do kontaktu również w tej sprawie. Do logo może zostać również stworzona księga znaku.


  • logo

Pomysł na logo warty twoich pieniędzy

Projektami graficznymi zajmuje się na co dzień. Jeśli nie masz pomysłu na logo, gwarantuje tobie doradztwo w tej kwestii. Potrafię stworzyć coś oryginalnego, taniej niż u profesjonalnej agencji, co nie znaczy, że gorzej. Nie jest to łatwe zadanie gdzie dużo pomysłów po prostu zostało już wymyślone. Przez 12 ostatnich lat skupiałem się na budowaniu swojego portfolio, więc mam za sobą setki a nawet tysiące wykonanych projektów tylko po to, żeby ćwiczyć swoje umiejętności. Profesjonalizm nie jest mi obcy. Spełnię oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Projektowałem dla klientów z różnych branż, z całego świata. Moje umiejętności są ciągle rozwijane i nigdy nie przestaje się uczyć nowych technik projektowych. Postaw na porządny branding twojej firmy oraz świetne logo. Projekty, które tworze są przystosowane do druku oraz do internetu. Dostajesz cały komplet potrzebnych plików pod koniec współpracy ze mną.

Estetyczne logo firmy

Logo może składać się z samej nazwy (projekt czysto typograficzny), jak i z nazwy oraz sygnetu. Wyróżnia się projekty typograficzne, piktogramy oraz monogramy. Dbam o estetykę oraz pomysł na logo dla twojego biznesu. Nie dostaniesz u mnie projektu, który jest oklepany. Zawsze staram się wymyślić jak najbardziej unikatowe koncepcje. Jestem na bieżąco z trendami ale wiem jak zrobić, żeby projekt był ponadczasowy i spójny z wartościami twojej marki. A może potrzebny ci rebranding? Masz już swoje logo ale nie jesteś z niego zadowolony. Ze mną odświeżysz swój wizerunek. Podejmij ze mną współpracę, a przekonasz się, że razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Zależy mi na tym, żeby sprzedać ci świetny pomysł na logo. Gwarantuje przedstawiać jedynie unikalne pomysły. Do każdego zlecenia podchodzę kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem. Przedstawię ci minimum 3 propozycję zależnie od branży w której działasz oraz twojego budżetu. Jeśli chcesz poznać moją ofertę to wejdź w link poniżej. Jeżeli chcesz zapytać o szybką wycenę to przejdź od razu na podstronę kontakt.