Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Projektowanie logotypów Szczecin


  • numer jeden

Logo jako najważniejszy element identyfikacji wizualnej

Logo to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o kreowanie tożsamości marki. Dobrze jest powierzyć zadanie projektowania logo profesjonaliście. Ten element ma realny wpływ na zrobienie pierwszego wrażenia na twoich potencjalnych klientach. Dlatego warto skupić się na logo na samym początku procesu projektowania komunikacji wizualnej naszej marki.


  • szkice logo

Projektowanie logo od podstaw

Projektowaniem logo zajmuje się już od 12 lat. Udane logo powinno sprawiać dobre pierwsze wrażenie oraz wyróżniać Cię spośród twoich konkurentów. Po wielu latach projektowania wiem jak podejść do tematu, w taki sposób, żeby projekt logo spełniał te warunki oraz zaskoczył pozytywnie twoich odbiorców. Logo to coś więcej niż pusty znak graficzny. Logo jest pierwszym elementem, który należy zaprojektować, jeżeli chodzi o identyfikacje wizualną firmy.

  • logosy

Profesjonalne logo firmowe

Projektowanie logo zaczynam od analizy wymagań oraz wytycznych klienta. Badam grupę docelową oraz konkurencję. Wiedząc więcej na temat współpracy jestem w stanie przedstawić propozycje logo, które zostawiają twoją konkurencję z tyłu, uwzględniając takie elementy jak typografię, kolor, pomysł na logo. Zawsze myślę poza schematami oraz mam wielką pasję w tym co robię. Dlatego możesz mi zaufać. Zależy mi na jak najlepszym efekcie końcowym naszej współpracy i zawsze daje z siebie 100%.


  • logo

Estetyczny projekt spełniający twoje oczekiwania

Dbam o estetykę oraz pomysł na logo dla twojego biznesu. Nie dostaniesz u mnie projektu, który jest oklepany. Zawsze staram się wymyślać jak najbardziej unikalne koncepcje. Jestem na bieżąco z trendami ale wiem jak zrobić, żeby projekt był ponadczasowy.

Zależy mi na tym, żeby sprzedać ci świetny pomysł na logo. Gwarantuje przedstawiać jedynie unikalne pomysły. Do każdego zlecenia podchodzę kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem. Przedstawię ci minimum 3 propozycję zależnie od branży w której działasz oraz twojego budżetu. Jeśli chcesz poznać dokładną ofertę to wejdź w link poniżej.