Dribbble Dribbble account Linkedin Linkedin account Behance Behance portfolio > > FaceBook FaceBook account Pinterest Pinterest account >

Usługi graficzne

lista oferowanych usług graficznych


  • projektowanie logo

Wyjątkowe logo dla twojej firmy

Jako specjalista od logo projektuje głównie w stylu minimalistycznym ale odnajdę się także w innych stylach. Jest to jedna z moich najbardziej rozwiniętych umiejętności. Do projektu logo dodatkowo może być zaprojektowana księga znaku. Cena projektowania logo zależy od branży oraz wielkości twojej firmy. Oferuje trzy pakiety, jeżeli chodzi o współpracę przy projektowaniu logo. W każdym pakiecie poprawki są prowadzone do skutku bez dodatkowych opłat. Klient wybiera na koniec jeden projekt. Czas projektowania od trzech dni do tygodnia w zależności od ilości propozycji do wyboru. W przypadku wyboru logo z księgą znaku czas wydłuża się do dwóch tygodni i koszt usługi jest odpowiednio wyższy.

Dostępne pakiety:

  • Pakiet podstawowy (3 propozycje logo + poprawki)
  • Pakiet średni (4 propozycje logo + poprawki)
  • Pakiet premium (projektowanie do skutku)> Więcej o projektowaniu logo


  • identyfikacja wizualna

Spójna identyfikacja wizualna dla firm

Zaprojektuje spójny system identyfikacji wizualnej dla twojej firmy. W skład identyfikacji wizualnej wchodzi między innymi logo, księga znaku, wizytówki, papier firmowy, koperta firmową, teczka firmowa, projekt oklejania samochodu i wszystko inne czego potrzeba klientowi. Cena identyfikacji wizualnej ustalana jest indywidualnie. Dbam oto, żeby wszystkie materiały zaprojektowane były spójne ze sobą oraz estetycznie zaprojektowane. Czas realizacji to od trzech tygodni do nawet dwóch miesięcy w zależności od potrzeb klienta.
> Więcej o projektowaniu identyfikacji wizualnej


  • projektowanie wizytówek

Projektowanie unikalnych wizytówek

Projektuje eleganckie wizytówki. Uważam, że dobrze zaprojektowana wizytówka musi mieć odpowiednio ułożone dane i mieć w sobie coś specjalnego co ją wyróżnia, ja wiem jak się tym zająć. Możesz również przedstawić mi swoją wizję i dojdziemy do porozumienia, dbając o to żeby projekt był jak najlepszej jakości. Realistyczna wizualizacja projektu wizytówki gratis.
> Więcej o projektowaniu wizytówek